Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37748
Stary 29.12.2010, 18:00
oby tylko te niby 4 mln € za Brożków zostały w całości potem przeznaczone na kupno nowych,młodych wartościowych zawodników a nie tak jak latem że sprzedaliśmy za 6 mln € wszytskich obrońców a wydaliśmy na wzmocnienia 1 mln € i z pucharów wylecieliśmy jeszcze w Sierpniu.Błędów nie można powielac jak sie chce liczyc w pucharach, trzeba naprawde poważnych wzmocnnień a nie kolejnych nigdzie już nie chcianych zawodników,majacych najlepsze lata daaaawno za soba
Ostatnio edytowane przez AYALA : 29.12.2010 o godz. 18:03.
Odpowiedz cytując