kot napisał(a):

Heh, jak czytam ten temat, to coraz bardziej przekonuje się, że internetowych kibiców należy traktować dosłownie, jak powietrze. Najgorsze jest to, że im więcej bezmózgowia lewituje w eterze, tym bardziej wzrasta we mnie niechęć do własnych niby braci po szalu, acz w moim odczuciu, zdewadstowanych gdzieś pod sufitem, bo jak inaczej można nazywać kibiców, wiecznie sfrustrowanych, a to najstraszniejszym stadionem w dziejach świata, a to najgorszym właścicielem klubu w Polsce, a to przepłaconym Brożkiem wartym w/g nich ZERO a nie fortuny. Kibice, proszę Was, zacznijcie używać rozumu chociaż, jeśli już Wasza wrażliwość klubowa, jest warta tyle co nic. Wystarczy odrobina szacunku do Wisły z Waszej strony i już stać Was będzie na własne i rzeczowe zdanie w temacie.
Ps. przepraszam modów za dygresje, ale trochę rozsądku i szacunku do Wisły powinno jednak obowiązywać, mimo wszechobecnej frustracji niektórych "niby" kibiców Wisły Kraków, postrzegających świat, wyłącznie oczami "medialnych nauczycieli aktualnej mody"..
|
W całości podpisuję sie pod tym tekstem dwoma rękami........Panowie.....dajmy sobie na luz...