Uran235 napisał(a):

|
Peszko ma ponoć cztery nerki. Trzeba przyznać, że w Polsce to niezły handicap
|
co za paradoks, Peszko ma 4, a Onyszko nie może grać bo ma niesprawne, mogliby się dogadać
ws przełożenia meczu a Arką, to śmiech na sali, zobaczymy co z tego wyjdzie, ale znając życie to nie będą im robić problemów.