Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
joshi
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: Nasty Squad

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7655
Stary 29.12.2010, 16:43
Uran235 napisał(a):Wyświetl post
Peszko ma ponoć cztery nerki. Trzeba przyznać, że w Polsce to niezły handicap
co za paradoks, Peszko ma 4, a Onyszko nie może grać bo ma niesprawne, mogliby się dogadać

ws przełożenia meczu a Arką, to śmiech na sali, zobaczymy co z tego wyjdzie, ale znając życie to nie będą im robić problemów.
Powód: literówka
Ostatnio edytowane przez joshi : 29.12.2010 o godz. 16:44.
Odpowiedz cytując