|
Znając naszych włodarzy to oni każdego mogą sprzedać. Jakoś nie podoba mi się wizja Wisły bez Pawła Brożka. Jeśli chcemy skutecznie walczyć o MP to powinniśmy szukać napastnika który mógłby stworzyć z Pawłem duet na boisku a nie sprzedawać kolejnego cennego zawodnika. Pamiętajmy że celem Wisły jest faza grupowa ligi mistrzów.
|