Wyświetl pojedynczy post
Kryniu
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37743
Stary 29.12.2010, 16:37
Znając naszych włodarzy to oni każdego mogą sprzedać. Jakoś nie podoba mi się wizja Wisły bez Pawła Brożka. Jeśli chcemy skutecznie walczyć o MP to powinniśmy szukać napastnika który mógłby stworzyć z Pawłem duet na boisku a nie sprzedawać kolejnego cennego zawodnika. Pamiętajmy że celem Wisły jest faza grupowa ligi mistrzów.
Odpowiedz cytując