Według mnie nie ma co sprzedawać Pawła Brożka, na chwilę obecną to w naszej drużynie bez wątpienia jedyny prawdziwy wysunięty napastnik który umie strzelać bramki i asystować gdy nadarzy się do tego okazja, Piotrka jak najbardziej, zaproponował bym im Piotrka Brożka za 600tyś Ojro i modlił bym się żeby się na to zgodzili gratis dorzucił bym im jeszcze Kowalskiego

Pawła nie ma co sprzedawać bo po pierwsze nie wiemy czy nasz nowy dyrektor z Holandii będzie w stanie kupić kogoś tak dobrego jak Brożek. Pawła bym nie sprzedawał choćby za niego samego Turki dawały nam 3 mln Ojro Wisła bez niego na chwilę obecną w wiosną nie ma szans walczyć o mistrzostwo no chyba że w końcu Rios wystrzeli ale fajerwerków bym się i tak nie spodziewał, nawet jak by solidnie przepracował zimę. Po zimowym okienku będziemy wiedzieli czy można liczyć na transfery przeprowadzane przez Stana czy nie i wtedy gdy będziemy wiedzieli że Stan wie kogo kupuje będziemy mogli rozważać oferty za Pawła Brożka i szukać jego godnego następcy.