Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37739
Stary 29.12.2010, 16:14
Skończyliby z tym pieprzeniem medialnym Łatwiej byłoby napisać kim się Wisła nie interesuje. Jaja jakieś, takiego zamieszania dawno nie było, a okno transferowe nawet nie otwarte.
..
Odpowiedz cytując