4 melony za Brożków to rewelacyjna cena, gdyby oczywiście była prawdziwa, co pewnie nie ma miejsca.Ale by być za sprzedażą Pawła, to trzeba by mieć zaufanie do 'zarządu' a tego nie ma wcale.Przeszłość nas nauczyła że zazwyczaj przychodzi gracz gorszy od tego którego Wisła sprzedaje.I tu jest problem a nie samo odejście Pawła który jest solidnym zawodnikiem ale na pewno nie jest nie do zastąpienia.
partyzant1983 napisał(a):

Podjechałem do McDonalda na Pilotów na kawkę...
|
Bardzo dawno nic nie jarałem ale sylwester się zbliża...daj mi na prv numer do dila bo towar widzę że ma niezły
