Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37737
Stary 29.12.2010, 15:58
4 melony za Brożków to rewelacyjna cena, gdyby oczywiście była prawdziwa, co pewnie nie ma miejsca.Ale by być za sprzedażą Pawła, to trzeba by mieć zaufanie do 'zarządu' a tego nie ma wcale.Przeszłość nas nauczyła że zazwyczaj przychodzi gracz gorszy od tego którego Wisła sprzedaje.I tu jest problem a nie samo odejście Pawła który jest solidnym zawodnikiem ale na pewno nie jest nie do zastąpienia.

partyzant1983 napisał(a):Wyświetl post

Podjechałem do McDonalda na Pilotów na kawkę...
Bardzo dawno nic nie jarałem ale sylwester się zbliża...daj mi na prv numer do dila bo towar widzę że ma niezły
Ostatnio edytowane przez 1q2 : 29.12.2010 o godz. 16:00.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując