dynek.pl napisał(a):

dla kogo dobry ? dla Cupiała chyba tylko
w tych nazwiskach, ktore padaja w mediach najlepsze jest to, ze to sa naprawde
ciekawi pilkarze, ktorzy powinni byc w zasiegu finansowym klubu z takimi aspiracjami
jak Wisla (oczywiscie my mamy tylko aspiracje, a finansów brak)
|
A ile Ty byś za Brożków chciał?! więcej jak 4 miliony nikt Ci nie da.
Co nie zmienia faktu, że Piotrka można pożegnać, a Pawła nie.