Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37732
Stary 29.12.2010, 15:41
Szczerze to dla mnie żadna szkoda, że nie przeszukujemy rynku białoruskiego. Niech Stan działa - wszędzie są dobrzy piłkarze, tylko trzeba ich znaleźć.
Odpowiedz cytując