|
Senior Member
Offline
|
|
Sylwek1906 napisał(a): 
Ok. Ci piłkarze może i są godni uwagi, ale dlaczego Wisła np nie postara sie o Wołąkiewicza, o innych polskich piłkarzy a nie wiecznie jak nie holender to jamajczyk. Wszystko spoko ale dlaczego nie polacy !!
|
Zobacz ranking Fifa 
|
|