Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37728
Stary 29.12.2010, 15:31
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Świetnie, dają 4 mln € za Brożków - sprzedawać! W ataku mamy kłopot bogactwa - zdrowy jak koń i megaskuteczny Boguski konkuruje z wiecznie młodym i superszybkim Żurawskim. A przecież na szpicy może jeszcze grać Małecki - zdyscyplinowany do bólu i zawsze widzący kolegów na boisku..
Rozumiem że o super napastniku megaskutecznym Riosie zapomniałeś przez rostargnienie



Lysy napisał(a):Wyświetl post
Oby to była prawda Ale jakoś nie wierzę w te 4 mln. euro. Nawet 1mln. za obu to byłaby dla nas dobra okazja.
I kogo kupimy za ten 1 milion euro? Wykupimy Riosa co to nawet 1 gola nie jest w stanie strzelić na rundę? Paweł jednak zaliczył 6 goli i 4 asysty. Dopiero wtedy będziemy brylować....
Najpierw to trzeab pozbyć się innych piłkarzy (Żurawski) a nie Brożka który jednak trochę goli i asyst strzela. I koniecznie dokupić kogoś do rywalizacji z Pawłem a nie jeszcze bardziej się osłabaić.
Ostatnio edytowane przez Ogryzek : 29.12.2010 o godz. 15:36.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując