flamengista napisał(a):

|
Świetnie, dają 4 mln € za Brożków - sprzedawać! W ataku mamy kłopot bogactwa - zdrowy jak koń i megaskuteczny Boguski konkuruje z wiecznie młodym i superszybkim Żurawskim. A przecież na szpicy może jeszcze grać Małecki - zdyscyplinowany do bólu i zawsze widzący kolegów na boisku..
|
Rozumiem że o super napastniku megaskutecznym Riosie zapomniałeś przez rostargnienie
Lysy napisał(a):

Oby to była prawda Ale jakoś nie wierzę w te 4 mln. euro. Nawet 1mln. za obu to byłaby dla nas dobra okazja.
|
I kogo kupimy za ten 1 milion euro? Wykupimy Riosa co to nawet 1 gola nie jest w stanie strzelić na rundę? Paweł jednak zaliczył 6 goli i 4 asysty. Dopiero wtedy będziemy brylować....
Najpierw to trzeab pozbyć się innych piłkarzy (Żurawski) a nie Brożka który jednak trochę goli i asyst strzela. I koniecznie dokupić kogoś do rywalizacji z Pawłem a nie jeszcze bardziej się osłabaić.