Wyświetl pojedynczy post
MCX
Senior Member
 
 
Od: 06.2003
Skąd: Piła

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37727
Stary 29.12.2010, 15:27
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Dlatego w sytuacji, gdy zaczynają się pojawiać plotki transferowe n.t. Pawła racjonalnym posunięciem klubu byłaby oferta nowego, gwiazdorskiego kontraktu. Myślę, że 400 tys. € (motywacyjnego) kontraktu jest jak najbardziej w zasięgu finansowym Wisły. Podpisanie nowej, najlepiej 5-letniej umowy daje nam też dodatkowe zabezpieczenie - zawodnik nie będzie mógł w najbliższym czasie skorzystać z Prawa Webstera.
A co on ostatnio takiego zrobił żeby nagradzać go podwyżką?

Poprzednio Paweł przedłużył z Wisłą kontrakt, gdy naprawdę był w formie i na to zasługiwał, mianowicie po strzeleniu 23 bramek w lidze.

http://ekstraklasa.net/news,11276,br...kontraktem.htm

Obecna umowa obowiązuje go do 2013 roku. Ostatnie wyniki strzeleckie Brożka:

Sezon 2008/2009 - 19 goli
Sezon 2009/2010 - 10 goli
Runda jesienna 2010 - 6 goli

Niech solidnie przepracuje zimę, wywalczy miejsce w pierwszym składzie (liczę, że pozyskamy jakiegoś napastnika, który wzmocni rywalizację) i pokaże na boisku, że jest w formie i zasługuje na nowy kontrakt.

Co do prawa Webstera to myślę, że nie ma się czego obawiać. Owszem, zawodnicy mogą z niego korzystać, ale to są jednostkowe przypadki, a nie norma tak powszechna jak np prawo Bosmana. Przynajmniej na razie.
Odpowiedz cytując