|
Odpowiedz jest dość prosta. Jak zapytasz Polaka podczas rozmów o chęci kwoty zapisanej w kontrakcie życzy sobie 150-300 tyś Euro za sezon plus pół miliona zł za podpis... a taki chłopek zza granicy nie dość że jest lepszy to płacić mu można połowę bo wie ile może dostać kasy za swoje umiejętności...
Popatrz na Cracovie i Ślusarskiego z Matusiakiem... kiedyś marzylibyśmy o takich piłkarzach za czasów ich świetności, ale teraz jak lecą tylko na kasę to mogą grać w 2 lidze najwyżej...
|