Wyświetl pojedynczy post
Sylwek1906
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37724
Stary 29.12.2010, 15:19
Ok. Ci piłkarze może i są godni uwagi, ale dlaczego Wisła np nie postara sie o Wołąkiewicza, o innych polskich piłkarzy a nie wiecznie jak nie holender to jamajczyk. Wszystko spoko ale dlaczego nie polacy !!
Odpowiedz cytując