Wyświetl pojedynczy post
TeeS
Senior Member
 
Od: 02.2003
Skąd: Kraków Ruczaj

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37719
Stary 29.12.2010, 14:45
tofik napisał(a):Wyświetl post
Co mogą za jakość nam Holendrzy zaoferować nie dysponując pieniędzmi i wolną ręką w sprawie transferów ? Raczej nic.
Żeby jeszcze pieniądze z transferów były w większym procencie reinwestowane. Wtedy możnaby takich Brożków z pocałowaniem ręki do Trabzonu wysłać.
Ale nie są i jestesmy w dupie totalnej.
Cięzko się z tym nie zgodzić... Dlatego tak jak pisałem - wielkiej nadziei sobie nie robię i przewiduję raczej kolejne mydlenie oczu kibicom niż "spektakularne" transfery do klubu.

pozdrawiam
Odpowiedz cytując