Wyświetl pojedynczy post
Kryniu
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37718
Stary 29.12.2010, 14:38
Jak dla mnie to może ewentualnie odejść tylko Piotr Brożek a Paweł zostaje. Ci z Trabzonu są tak na Wisłę zapatrzeni, można powiedzieć stali klienci
Odpowiedz cytując