Wyświetl pojedynczy post
Bambo1906
Senior Member
 
 
Od: 05.2009
Skąd: Kraków, R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37716
Stary 29.12.2010, 14:27
gianbuffon napisał(a):Wyświetl post
Nie podniecajcie się tak. To tylko plotka dziennikarzy, którzy przecież z tego żyją.
Turcy na pewno tyle kasy nie dadzą. Paweł jest teraz wart ok. 2-2,5 mln euro. Szkoda, że repra już nie gra, bo po ostatnim meczu cena na pewno poszła w górę. Natomiast Piotrek ostatnio grzeje ławę, więc kasa mocno poleciała w dół. 700-800 tys. euro to jest max. Myślę, że nie dadzą więcej niż 3 mln.

Po za tym nawet jakby Wisła ich sprzedała to co później? Jesteście tak naiwni, myśląc że Cupiał całą kwotę przeznaczy na ich następców? Na pewno nie. A nawet jakby, to gdzie znajdziecie takich dwóch Polaków, którzy potrafią zrobić atmosferę w druzynie? Aktualnie mamy w składzie trzech zawodników (Małecki i Brożkowie), którzy wiedzą jakie znaczenie ma mecz z Cracovią, nie mówiąc już o Lechu, Legii...
A Sobol? 10 znaków
Gina Carano


Wisła to My!
Odpowiedz cytując