Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37714
Stary 29.12.2010, 13:51
4 mln EUR za Brożków wydaje się być wysoką ceną i trudno uwierzyć że Turasy mogły złożyć taką ofertę (no chyba że w dwu ratach po 2 mln EUR z których ta druga za wieczne nigdy). Ale jeśli to prawda a Stan ma na oku jakiegoś fajnego napadziora za 1-2 mln EUR (na konkurencyjnej stronie padało nazwisko jakiegoś knedla, w PS pisali kiedyś o Cleo, itp) to trzeba by chyba było wchodzić w ten interes. Aczkolwiek powiem szczerze: Pawła było by szkoda ale business is business.
A jeśli chodzi o Żyda Meliksona to 600k EUR za transfer i 300k EURrocznego kontraktu to sporo kasy. Mam nadzieję że jeśli prawdziwe są informacje żydowskich gazet to Holendrzy wiedzą co robią. Bo dla mnie osobiście abym zaakceptował go w Wiśle to ten Żyd będzie musiał być wyraźnie lepszy od innych naszych zawodników.
Odpowiedz cytując