|
Jeśli te 4 mln euro to prawda, to ja bym sprzedał Pawła z Piotrkiem.
Jasne, z Wisłą od zawsze, ale od ponad roku zespołowi wiele nie dają, a Paweł chyba już nigdy nie strzeli więcej niż 15 goli na sezon.
Co do tego z Izraela, to gdyby do nas trafił byłoby super, bo to by też oznaczało, że odejdzie Garguła/Jirsak. Osobiście oponowałbym za pozbyciem się tego pierwszego, a nawet obu. Jak dla mnie obaj są zbędni. W razie czego grałby ten Melikson, a na zmianę np Mączyński.
Zobaczymy kto przyjdzie, w każdym razie z Wisłą łączone są w tym oknie bardzo ciekawe nazwiska. Mam nadzieję, że coś jest na rzeczy, a nie że obudzimy sie za dwa miesiące z jakimiś rezerwowymi klubów z 2 lig czeskich.
|