Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37708
Stary 29.12.2010, 13:21
TeeS napisał(a):Wyświetl post
Stary numer. Do prasy zaczynają przeciekać nazwiska, które są "o krok od Wisły". W miedzyczasie sprzedaje się 1-2 graczy, na których jest jeszcze popyt (tutaj Brożków). W tydzień po tym fakcie zaczynają się pojawiać kolejne informacje: XX nie dla Wisły, YY wybrał klub z Europy Zachodniej / Rosji. Z planowanych szumnie w mediach wzmocnień zrealizowanych zostaje 0. Ostatecznie do Krakowa trafia jeden lub dwóch no-name'ów z kartą na ręce.

W gazetach zaczynają się pojawiać informacje, że teraz nie wyszło... ale w W NASTĘPNYM OKIENKU TRANSFEROWYM.. cały świat padnie przed Wisłą na kolana a jej właściciel już teraz zarezerwował co najmniej 10 milionów euro na transfery do klubu.

Coś mi się wydaje, że podobnie będzie i tym razem. Choć oczywiście chciałbym się mylić i mam nadzieję, że holenderski zaciąg jednak pokaże nam "inną jakość"...

pozdrawiam
Co mogą za jakość nam Holendrzy zaoferować nie dysponując pieniędzmi i wolną ręką w sprawie transferów ? Raczej nic.
Żeby jeszcze pieniądze z transferów były w większym procencie reinwestowane. Wtedy możnaby takich Brożków z pocałowaniem ręki do Trabzonu wysłać.
Ale nie są i jestesmy w dupie totalnej.
Ostatnio edytowane przez tofik : 29.12.2010 o godz. 13:24.
..
Odpowiedz cytując