Wyświetl pojedynczy post
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37707
Stary 29.12.2010, 13:16
Dajcie spokoj - sezon ogórkowy - dziennikarze tez musz z czegos zyc . Nikt nie da za Brozkow 4 mln - a naewt jesli to i tak te pieniadze nie beda racjonalnie wydane na wzmocnienia ..... Marcelo, Diaz, Glowa ... przestancie sie podniecac - taki i podobnych newsow w styczniu i lutym bedzie jeszcze bardzo duzo
Odpowiedz cytując