Wyświetl pojedynczy post
Kandzior
Senior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Krynica Zdrój

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37704
Stary 29.12.2010, 12:57
Dobry biznes to raz, ale dwa to już niestety to, że nie miałby kto strzelać bramek dla Wisły. Patryk Małecki nie zawsze strzela a my póki co czekamy na wzmocnienie ofensywy, więc sprzedaż przynajmniej Pawła jest dość ryzykowna według mnie.
Odpowiedz cytując