|
Słyszałem o tym programie, tylko problem polega na tym, że czasem blokuje przydatne aplikacje na stronie. Moje pytanie to raczej taki krzyk rozpaczy! Właściciele strony idą w złą stronę, w ogóle zapominając o jakiekolwiek estetyce. Mówimy o marketingu klubu, że kuleje.. a co prezentuje ta strona? Nawalić jak najwięcej reklam, w każde możliwe miejsce? Tak wygląda profesjonalizm? Nie!
ps. Oburzyłem się, bo tylko na stronie Wisły, przeglądarka FF czasem mi się wręcz wiesza!
|