Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
BRTS39
Senior Member
Od: 05.2008
Skąd: wielkopolskie
Offline
#
37701
29.12.2010, 12:38
emjot
napisał(a):
Godnym zainteresowania wg. kogo? Ciebie? czy Valckxa który jak sądzę dobrze wie, że Sobol lepszy już nie będzie. A i młodszy takoż.
Jamajczyk jest dobry bo gra Serb zły bo nie gra
genialne
za czasów gry Sheltona w United stwierdziłbyś że to Jamajczyk jest be bo nie grał
a Bogdanović w zeszłym sezonie był cacy bo zagrał 32 spotkania i miał 6 bramek i 6 asyst
rbawi mnie twoja argumentacja bo nie bierzesz pod uwagę np. tego że trener CZB na tę chwilę uważa że pożyteczniejszym, szybszym, bardziej pracowitym, ofensywnym lub bardziej defensywnym (ze względu na preferowany styl gry i taktykę zespołu) czy po prostu bardziej mu się podobającym jest zawodnik XYZ który gra za Bogdanovicia
na tę konkretną chwilę. Ale nie wiadomo co będzie za 2-3 spotkania, kiedy okaże się że np. rywal B. się połami i wejdzie "nasz" Serb który nagle odpali.... i co wtedy wg. Ciebie będzie już świetnym znakomitym kopaczem bo ... gra?
to tak jakby stwierdzać że nie ma co się np. interesować Mascherano bo w Barcy nie gra a gra Bousquets
wniosek z tego wyprowadziłbyś taki że Mascherano jest beznadziejny
a nie jest
Podpisuje sie obiema rękoma, może Bogdanovic dostał niezłych konkurentów w składzie
Dobrze że piłkarzy u nas dobiera Stan Valckx a nie Tomasz 19.
Jovanovic - masz plusa.
BRTS39
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do BRTS39
Odwiedź stronę domową użytkownika BRTS39!
Znajdź inne posty napisane przez BRTS39