Wyświetl pojedynczy post
podszywacz
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20097
Stary 29.12.2010, 12:33
pysio napisał(a):Wyświetl post
2. Więcej reklam na stronie głównej nie da się umieścić? Bo aktualna liczba jest zupełnie za mała, widok banerów reklamowych po lewej, po prawej, na górze i na środku już nie bawi moich oczów, potrzebuję więcej! Więcej reklam!
pysio, polecam programik AdMuncher, problem reklam, banerów znika. Poszukaj w sieci to znajdziesz.
Раз два трзы, Туск ухади!
Odpowiedz cytując