Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Cichy
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: stamtąd
Offline
#
37698
29.12.2010, 12:27
Najwyraźniej, odkąd dostali od nas ciężki w....... w '98, uważnie nas obserwują
Poza tym jak pisał przedmówca, płacą nieźle i Wiśle i zawodnikom.
Cichy
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Cichy
Znajdź inne posty napisane przez Cichy