Wyświetl pojedynczy post
Cichy
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: stamtąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37698
Stary 29.12.2010, 12:27
Najwyraźniej, odkąd dostali od nas ciężki w....... w '98, uważnie nas obserwują
Poza tym jak pisał przedmówca, płacą nieźle i Wiśle i zawodnikom.
Odpowiedz cytując