|
Wszyscy się kłócicie fajnie, ale jak przyjdzie Izraelczyk Jamjczyk, Ghanijczyk i jeszcze ktos z zagranicy a odejdzie Pawełek, Brożek x2 To już u nas się nie dogadają. Wiem żeby budować wielką Wisłę muszą na bazie "dobrych" zawodników z zagranicy bo nasi z podobnymi umiejętnościami słabsi ale dojdzie do tego ze będzie jeden polak Sobol i 10 obcokrajowców jak w liverpoolu....
A g ja nie wieże w żadne "obserwacje" Wisły jakie są podawane ... Nie mają czego się uczepić i wymyślają jak to pismaki..
|