Cytat:
|
Jeśli była by to prawda to sprzedawać od razu i jeszcze bilet na samolot zakupić, ale wątpię żeby dali za nich dwóch 4 bańki, Pawła było by na pewno szkoda, zasadniczo zostalibyśmy bez napastnika
|
Znając działaczy to by te pieniądze zatrzymali dla siebie, a sprowadzili graczy pokroju Boukhariego, czy Żurawskiego.
4mln zł chyba redaktorzy zapomnieli napisać. Zwłaszcza, że Tabzonspor nigdy wielkich pieniędzy nie dał, a z tego co pamiętam to zawsze o 100-200 tys euro się z nimi kłóciliśmy, więc opamiętajcie się.
Piotrek - 500 tys euro
Paweł - maks 1.5 mln euro