Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
rikut1906TSW
Member
Od: 01.2010
Offline
#
37689
29.12.2010, 11:58
JAk dla mnie Brożkowie mogą odejść w tym okienku transferowym
ostatnia okazja aby zarobić na P>Brożku
rikut1906TSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do rikut1906TSW
Znajdź inne posty napisane przez rikut1906TSW