Wyświetl pojedynczy post
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1764
Stary 29.12.2010, 11:37
Teraz nazywają sprawę "transferem z epoki kamienia łupanego" . Amicę strasznie boli jak nie jest w centrum zainteresowania. Nikt z nimi nie rozmawia, więc nie mogą snuć propagandy o swoich jakże ważnych i poważnych, toczonych w partnerskiej atmosferze, rozmowach z bogatym klubem z Niemiec -> vide serial z Lewandowskim i Borussią. Jak się nie da tak, to próbują na zbulwersowanych zrobić wokół siebie medialną zawieruchę. Mam nadzieję, że im to bokiem wyjdzie i ktoś poważny odważy się ich obsmarować za wygadywanie głupot.
Odpowiedz cytując