tomasz_19 napisał(a):

kto Twoim zdaniem jest bardziej godnym zainteresowania piłkarzem, piłkarz który gra i strzela bramki (Valerenga, wicemistrz kraju), czy ten który przesiaduje na ławce i gra ogony (abstrahując od faktu czy go trener lubi czy nie) Liga norweska i serbska nie różnią się znacząco poziomem... domniemam, że Jamajczyk jest dobrym piłkarzem skoro gra w wicemistrzu kraju i jest do tego skuteczny.
zresztą o czym my rozmawiamy, Ci dwaj zawodnicy mają różną charakterystykę, grają na 2 różnych pozycjach... u nas pozycja napastnika wymaga wzmocnień bardziej niż środek pomocy... każdy skuteczny napastnik jest mile widziany.
|
Godnym zainteresowania wg. kogo? Ciebie? czy Valckxa który jak sądzę dobrze wie, że Sobol lepszy już nie będzie. A i młodszy takoż.
Jamajczyk jest dobry bo gra Serb zły bo nie gra

genialne
za czasów gry Sheltona w United stwierdziłbyś że to Jamajczyk jest be bo nie grał
a Bogdanović w zeszłym sezonie był cacy bo zagrał 32 spotkania i miał 6 bramek i 6 asyst
rbawi mnie twoja argumentacja bo nie bierzesz pod uwagę np. tego że trener CZB na tę chwilę uważa że pożyteczniejszym, szybszym, bardziej pracowitym, ofensywnym lub bardziej defensywnym (ze względu na preferowany styl gry i taktykę zespołu) czy po prostu bardziej mu się podobającym jest zawodnik XYZ który gra za Bogdanovicia

na tę konkretną chwilę. Ale nie wiadomo co będzie za 2-3 spotkania, kiedy okaże się że np. rywal B. się połami i wejdzie "nasz" Serb który nagle odpali.... i co wtedy wg. Ciebie będzie już świetnym znakomitym kopaczem bo ... gra?
to tak jakby stwierdzać że nie ma co się np. interesować Mascherano bo w Barcy nie gra a gra Bousquets
wniosek z tego wyprowadziłbyś taki że Mascherano jest beznadziejny
a nie jest
