emjot napisał(a):

idę o zakład że wiesz dokładnie to samo o Bogdanoviciu i o Lutonie Sheltonie
tyle ile napisali w gazetach
czyli gówno
bo podejrzewam że ani jednego ani drugiego na oczy nie widziałeś
i już osądzasz kto jest szrotem a kto będzie idealnym wzmocnieniem
|
kto Twoim zdaniem jest bardziej godnym zainteresowania piłkarzem, piłkarz który gra i strzela bramki (Valerenga, wicemistrz kraju), czy ten który przesiaduje na ławce i gra ogony (abstrahując od faktu czy go trener lubi czy nie) Liga norweska i serbska nie różnią się
znacząco poziomem... domniemam, że Jamajczyk jest dobrym piłkarzem skoro gra w wicemistrzu kraju i jest do tego skuteczny.
zresztą o czym my rozmawiamy, Ci dwaj zawodnicy mają różną charakterystykę, grają na 2 różnych pozycjach... u nas pozycja napastnika wymaga wzmocnień bardziej niż środek pomocy... każdy skuteczny napastnik jest mile widziany.