Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8813
Stary 29.12.2010, 10:12
tofik napisał(a):Wyświetl post
Oglądał ktoś od początku ? Bardzo naszego Czawiego tam jadą ? Bo widze, że wynik niezbyt korzystny
No aż tak bardzo to go nie zjechali, bo nawet nei miał okazji pokazać się na boisku
Odpowiedz cytując