Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37680
Stary 29.12.2010, 09:50
Ten Jamajczyk byłby idealnym wzmocnieniem, przede wszystkim liga norweska jest uważam nie gorsza od naszej i co ważne, chłopak jest tam gwiazdą. Takich piłkarzy powinniśmy ściągać, a nie szrot typu Bogdanovic o którym wyczytałem w futbolnews...
Odpowiedz cytując