Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Sartre
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7642
Stary 29.12.2010, 09:28
Cytat:
Takie wymagania może stawiać GWIAZDA (np. życzyć sobie specjalną temperaturę w pokoju albo kolor pomieszczenia). A nie grajek przechodzący do podrzędnego niemieckiego klubu.Oto mi chodziło.
Niby dlaczego? Gdzie jest ta granica? Kto może żądać nawigacji w samochodzie służbowym, a kto nie? I co ma do tego miejsce w tabeli? Jak dla mnie jest tylko jeden, za to bardzo prosty wyznacznik: może żądać sobie czegokolwiek ten, który dostanie to, czego żąda. Zwłaszcza, że nawigację w samochodzie, to może dostać hr-owiec zarabiający 2 x średnią krajową w średniej wielkości firmie, więc o czym my tu w ogóle mówimy.

Swoją drogą, nawigacja to tym bardziej nie jest fanaberia, że w końcu Peszko miałby jechać do kraju, którego nie zna, jeździć miałby tam po ulicach, które są mu zupełnie obce, a i o drogę nikogo nie spyta, bo raczej niemieckiego to on nie znaju.
Legionista
Odpowiedz cytując