Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37677
Stary 29.12.2010, 08:09
rikut1906TSW napisał(a):Wyświetl post
Na Onecie podają że Wisła jest zainteresowana Jamajczykiem z Vaalerengi Oslo

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html

Jamajczyk w Wiśłe
Z Jamajczyków to ja bym brał tylko Bolta. Nie dość że szybki to jeszcze na niezłe warunki fizyczne. Nadał by się .
Odpowiedz cytując