Cytat:
|
wow :O i pomyśleć, że ta trybuna ma 4 lata...
|
Niewiele lepiej wyglądała zaraz po wybudowaniu.
Taka już zaleta betonu konstrukcyjnego, że wygląda obskurnie. Przy wschodniej bawili się w czyszczenie tego, a wiele lepszego efektu to nie dało.
Beton konstrukcyjny stosuje się do konstrukcji, gdzie albo jest pokrywany farbą lub inaczej wykończany, lub tam gdzie go nie widać (fundamenty). Na elewacjach betonu konstrukcyjnego się nie zostawia, zwłaszcza w takiej lokalizacji jak ma R22.