JrQ- napisał(a):

Moje marzenie, niech ten cap zagra w Lechu albo Legii.
Skorża go dobrze wspomina, więc może coś z tego być.
|
rany boskie wtedy na stadion na ten mecz trzeba by wziasć cos co mozna wcisnac do uszu jako zatyczki co by bembenki nie popekały
by sie działo
