Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4894
Stary 29.12.2010, 01:08
JrQ- napisał(a):Wyświetl post
Moje marzenie, niech ten cap zagra w Lechu albo Legii.
Skorża go dobrze wspomina, więc może coś z tego być.



rany boskie wtedy na stadion na ten mecz trzeba by wziasć cos co mozna wcisnac do uszu jako zatyczki co by bembenki nie popekały

by sie działo
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując