Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7639
Stary 29.12.2010, 00:42
Losy Peszki to mi latają kolo ucha ale jak gosc ma gdzies isc to chyba jasne ze chce wiedziec co podpisuje i na co sie godzi wiec widac wielki pan prezes z Kolonii osmiesza sie takimi gadkami.Zadania to tez ma baaardzo wielkie ,jakby zazadał prywatny samolot i wille z basenem to by go mozna nazwac komfortowym czlowiekiem ale co tam nawigacja w samochodzie to tez komfort i i wymagania rodem z sci-fi.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując