Markus napisał(a):

|
Sam fakt stawiania tak przeciętnego zawodnika jak Pawełek w roli celu nr. 1 na danej pozycji, dodatkowo po latach starania się o kogoś choć odrobinę lepszego, nie świadczy dobrze i budująco o polityce kadrowej klubu. I to każdego - gdyby na miejscu Wisły znajdował się inny zespół marzący o najwyższych celach w lidze, tudzież o udanej grze w pucharach, oceniałbym to tak samo.
|
dobrze, ale WYJĄTKOWO w tej rundzie Pawełek zasługiwał na miejsce w wyjściowej 11.