Wyświetl pojedynczy post
Orson
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: z AWFu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37675
Stary 29.12.2010, 00:25
Markus napisał(a):Wyświetl post
Sam fakt stawiania tak przeciętnego zawodnika jak Pawełek w roli celu nr. 1 na danej pozycji, dodatkowo po latach starania się o kogoś choć odrobinę lepszego, nie świadczy dobrze i budująco o polityce kadrowej klubu. I to każdego - gdyby na miejscu Wisły znajdował się inny zespół marzący o najwyższych celach w lidze, tudzież o udanej grze w pucharach, oceniałbym to tak samo.
dobrze, ale WYJĄTKOWO w tej rundzie Pawełek zasługiwał na miejsce w wyjściowej 11.
...coście s....ysyny uczynili z tą krainą?
Odpowiedz cytując