Wyświetl pojedynczy post
gianbuffon
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1165
Stary 28.12.2010, 23:40
Ja natomiast BCAA nie polecam jeśli robisz masę i tym bardziej jeśli nie robisz aero. Chyba, ze masz duże fundusze, to jak chcesz... Białka i gainery też niepotrzebne. Samymi prochami gó.no zrobisz.

Tak naprawdę to nie mogę Ci za wiele pomóc, bo nic o Tobie nie wiem...
napisz mi ile masz lat, waga, wzrost, staż, jaką masz dietę i udział b,ww,t w diecie.
Odpowiedz cytując