|
Ja natomiast BCAA nie polecam jeśli robisz masę i tym bardziej jeśli nie robisz aero. Chyba, ze masz duże fundusze, to jak chcesz... Białka i gainery też niepotrzebne. Samymi prochami gó.no zrobisz.
Tak naprawdę to nie mogę Ci za wiele pomóc, bo nic o Tobie nie wiem...
napisz mi ile masz lat, waga, wzrost, staż, jaką masz dietę i udział b,ww,t w diecie.
|