Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11190
Stary 28.12.2010, 23:28
Kolego Siwy,

ty naprawdę uważasz, że nie ma pieniędzy na rozpoczęte inwestycje? Bo z tych wszystkich artykułów wynika, że pieniądze są.

W kwesti formalnej1: tych pieniędzy póki co nie ma. Co najwyżej są projekty budżetów.

W kwesti formalnej2: jeśli chodzi o: " PO buduje ekspresówki zamiast autostrad" to była pomyłka moja a nie kolegii Drozda.

Bądźmy precyzyjni.
Ostatnio edytowane przez wislak68 : 28.12.2010 o godz. 23:31.