|
Kolego Siwy,
ty naprawdę uważasz, że nie ma pieniędzy na rozpoczęte inwestycje? Bo z tych wszystkich artykułów wynika, że pieniądze są.
W kwesti formalnej1: tych pieniędzy póki co nie ma. Co najwyżej są projekty budżetów.
W kwesti formalnej2: jeśli chodzi o: " PO buduje ekspresówki zamiast autostrad" to była pomyłka moja a nie kolegii Drozda.
Bądźmy precyzyjni.
Ostatnio edytowane przez wislak68 : 28.12.2010 o godz. 23:31.
|