Wyświetl pojedynczy post
iiYama
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: IV -> XV -> NRW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20090
Stary 28.12.2010, 23:01
Co do firm przewozowych.

Korzystałem z trzech, TNT, Pocztexu i UPS.

O TNT niewiele mogę powiedzieć, raczej wszystko w terminie było.

Pocztex. Ich największą zaletą jest że możesz nadać przesyłkę w sobotę, m.in. na poczcie głównej. I z tego w sytuacjach awaryjnych korzystam. Minus dla mnie to solidność. M.in. puściłem kiedyś paczkę do Warszawy, adres i kod pięknie napisany. Po weekendzie lokalizuję zgubę i okazuje się że dojechała do Wrocławia :/. 2 dni w plecy.

UPS - od 2-3 lat. Ok. Czasem zdarzy się sytuacja że podrzucą mi coś dzień później vide ostatnio przed świętami ale to normalne że jak czasem mają młyn ciężko im się wyrobić. Z drugiej strony gdy coś szybko potrzebowałem elegancko się z kurierem umawiam na trasie i z wozu do wozu odbieram czy nadaję przesyłkę. Na bazie też ok. Kilka razy elegancko mi poszli na rękę mimo że podwiozłem przesyłkę już po deadline.
Ave
Wisła
Odpowiedz cytując