mic napisał(a):

|
Chodzi mi wypelnienie, ostrzenie i smarowanie
|
Z większych sklepów tylko Inter Sport mają tam dobre maszyny i w miarę ogarniętych kolesi w obsłudze - ale powtarzam jak masz możliwość - oddaj góralowi pod stokiem, goście w tym siedzą z ojca na syna, nigdy się nie zawiodłem na takim przygotowaniu nart.
Wypełnienia Ci raczej nikt od ręki nie zrobi - tak z dzień trzeba poczekać.