Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20085
Stary 28.12.2010, 22:10
fialo napisał(a):Wyświetl post
A chcesz się pozbyć krawędzi ? Tak "ostrzą". Odbiór po dwóch dniach nieraz.

Zdecydowanie odradzam, po ostrzeniu w DC musiałem wywalić narty, bo się do niczego nie nadawały.


Najlepiej oddać jakiemuś góralowi przed stokiem - od ręki i na pewno lepszy fachowiec niż student z DC.
Chodzi mi wypelnienie, ostrzenie i smarowanie
Odpowiedz cytując