fialo napisał(a):

A chcesz się pozbyć krawędzi ? Tak "ostrzą". Odbiór po dwóch dniach nieraz.
Zdecydowanie odradzam, po ostrzeniu w DC musiałem wywalić narty, bo się do niczego nie nadawały.
Najlepiej oddać jakiemuś góralowi przed stokiem - od ręki i na pewno lepszy fachowiec niż student z DC.
|
Chodzi mi wypelnienie, ostrzenie i smarowanie