mic napisał(a):

|
Warto dawac narty do serwisu w Decathlonie ? Robia na miejscu ?
|
A chcesz się pozbyć krawędzi

? Tak "ostrzą". Odbiór po dwóch dniach nieraz.
Zdecydowanie odradzam, po ostrzeniu w DC musiałem wywalić narty, bo się do niczego nie nadawały.
Najlepiej oddać jakiemuś góralowi przed stokiem - od ręki i na pewno lepszy fachowiec niż student z DC.