Wyświetl pojedynczy post
Tiramisu
Senior Member
 
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20078
Stary 28.12.2010, 21:36
adam_09 napisał(a):Wyświetl post
Ja z takim dość nietypowym i trochę złożonym pytaniem do Wiślackiej Braci

Otóż... Jak oceniacie pożyczki typu "chwilówki" oraz czy uważacie, że w obecnych czasach popyt na usługi tego typu jest duży czy raczej mały?

Dzięki za odp.
Jako bankowiec się wypowiem: droga sprawa zazwyczaj - wysoki procent, popyt ogromny .
"Nawet jeśli serce miałbym sztuczne to biłoby wraz z bębnem za Wisłę,,,"
Odpowiedz cytując