tomasz_19 napisał(a):

wow :O i pomyśleć, że ta trybuna ma 4 lata...
|
Tak samo pomyślałem, ale było chyba mówione w którejś interpelacji że trybuny północna i południowa zostaną wyszlifowane i odnowione od zewnątrz, ale czy się z tego wywiążą to niewiadomo.