Wyświetl pojedynczy post
kornd
Senior Member
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16822
Stary 28.12.2010, 20:52
tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post

wow :O i pomyśleć, że ta trybuna ma 4 lata...
Tak samo pomyślałem, ale było chyba mówione w którejś interpelacji że trybuny północna i południowa zostaną wyszlifowane i odnowione od zewnątrz, ale czy się z tego wywiążą to niewiadomo.
Ostatnio edytowane przez kornd : 28.12.2010 o godz. 20:57.
Odpowiedz cytując