rafil napisał(a):

|
który kurier jest najlepszy? UPS, DHL czy coś innego?
|
Ja polecam pocztex poczty polskiej nigdy mnie ta forma wysyłki nie zawiodła a wysyłałem kilkanaście razy.Paczke można wysłać nawet o 16 a na drugi dzień często jest już do południa u odbiorcy.Cena wyższa niz w innych firmach bo mała przesyłka 30zł ale przynajmniej nie trzeba jeżdzić po firmach kurierskich a i adresat ma dobrze bo jak go kurier nie zastanie to nie musi jechać na drugi koniec miasta po przesyłke tylko odbierze na poczcie.