Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
damian755
Senior Member
Od: 03.2008
Offline
#
4892
28.12.2010, 20:01
Do pasów nie pójdzie musiałby być idiotą,
DZISIAJ RECE KLASZCZĄ, JUTRO CIE UDUSZA. TAK WYGLĄDA KIBICOWANIE W POLSCE Z IDOLA DZISIAJ , JUTRO ROBI SIE DEBILA I NIEUDACZNIKA!!!!!!!!!!!!
damian755
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do damian755
Znajdź inne posty napisane przez damian755